Image    Image    Kombinézy    Image    Image


 HLEDÁME NOVÉ TALENTY - KLIKNĚTE ZDE

Vybaveni

 

Vybavení

Děti nám za ten rok zase vyrostly a jsou jim malé lyže, boty, oblečení, přilby, páteřáky, atd.

Proto stejně jako v loňském roce zajišťujeme pro členy možnost nákupu lyžařského vybavení za zvýhodněné ceny, o kterých momentálně jednáme se závodními odděleními různých firem. Momentálně to vypadá na dohody s firmami Rossignol, Atomic, Elan, Lange, Dynastar, Hannah, Direct Alpine, Kama, Dainesse  na všechny druhy lyžařského vybavení a také o slevě na nákup ve specializované lyžařské prodejně Sport Gahler v Oberwiesentalu. Zároveň projednáváme možnosti testování závodních lyží ( nejspíše na některém soustředění).

V souvislosti s vybavením připomínám, že mezi povinné vybavení jak pro tréninky, tak i pro závody patří lyžařská přilba (s tvrdýma ušima) a chránič páteře.

Oddílové kombinézy

Vloni jsme poprvé nechali ušít lyžařské kombinézy a lyžařské bundy s vlastním designem od firmy Don Quiet – viz foto níže. Pokud někdo z vás má zájem, je možné je objednat. Ozvěte se prosím včas, výroba trvá zhruba 6 týdnů.


Kombinézy

Kombinézy

 

Burza

No a jako tradičně pořádáme burzu pro ty z vás, kteří máte zájem koupit nebo nabídnout použité lyžařské vybavení. Domluvili jsme se, že v nejbližší době uspořádáme bowling, během kterého proběhne i burza použitého vybavení. Nebo je možno využít internetového způsobu prodeje. Máte-li tedy zájem něco koupit nebo prodat, pošlete mi prosím co nejpřesnější popis věci (typ, velikost, barva, foto …) a v případě prodeje i požadovanou cenu a já zajistím distribuci těchto informací. Každopádně ale již teď udělejte inventuru toho, co vám přebývá, nebo co budete potřebovat