Image    Image    Kombinézy    Image    Image


 HLEDÁME NOVÉ TALENTY - KLIKNĚTE ZDE

Tréninky

Ahoj,

V neděli odjezd na kola jako obvykle v 16.00.

Starší sraz na Čankovské, mladší před poliklinikou v Ostrově. Po dohodě je možné jet i s jinou skupinou.

Hezký den

Ivan Vrzal

Ahoj,

V neděli proběhne kondiční trénink v areálu plovárny v Ostrově od 16.00 hodin. Vezměte si jak sportovní oblečení a obuv, tak plavky. Pokud bude hezky, máme připraveno posilovací cvičení ve vodě. Trénink povede Zuzka Brodcová.

Hezký den

Ivan Vrzal

Ahoj,

Trénink sobota
V sobotu 28.5. opět trénink na kolech. Odjezd 15.00 od tělocvičny na Čankovské. Prosím o potvrzení účasti, případně omluvu. V případě deště bychom šli do tělocvičny, tak prosím buďte připraveni i na tuto možnost.

Příspěvky na tréninky
Dále prosím všechny, kteří ještě neuhradili příspěvky na jarní kondiční tréninky, aby tak neprodleně učinili

Další tréninky:
Na základě dohody ze schůzky s rodiči, která proběhla minulé úterý, budou v červnu tréninky místo soboty 15.00 hodin probíhat vždy v neděli od 16.00.

Díky

Hezký den

Ivan Vrzal

Ahoj,

V sobotu 21.5. opět trénink na kolech. Odjezd 15.00 od tělocvičny na Čankovské. Prosím o potvrzení účasti, případně omluvu.

Díky

Hezký den

Ivan Vrzal

Trénink sobota, 14. 5.

Tuto sobotu uděláme trénink na kolech. Sraz v 14.50 u tělocvičny na Čankovské. U menších dětí, které s námi ještě na kolech nejezdily, by bylo dobré, kdyby s nimi mohl jet někdo s rodičů. V případě, že bude pršet, půjdeme do tělocvičny.

Setkání rodičů

V úterý po tréninku, v 18.45 vás zvu na organizační setkání s rodiči do restaurace Novissimo – u Normy na Čankovské, kousek od tělocvičny, kde bychom s vámi rádi domluvili termíny dalších kondičních tréninků. Protože již teď připravujeme příští zimní sezónu, potřebovali bychom se domluvit i na organizování tréninků v zimě. Prosím tedy o co největší účast.

Díky moc a těším se na setkání.

Hezký den

Ivan Vrzal