Image    Image    Kombinézy    Image    Image


 HLEDÁME NOVÉ TALENTY - KLIKNĚTE ZDE

Soustředění

 

Jako obvykle chystáme tento rok několik soustředění. První dvě proběhnou v říjnu a listopadu na ledovcích a jsou určeny spíše pro vyspělejší lyžaře. Předpokládané termíny jsou:

Soustředění říjen a listopad

 

  • 27. 10. – 1. 11. 2009                      28. 10. je svátek a 29. a 30. 11. jsou prázdniny
  • 13. – 17. 11. 2009                          17. 11. je svátek

Termíny ale případně upravíme podle aktuální předpovědi počasí

Soustředění jsou určena pro vyspělejší závodníky. Jejich cílem je rozježdění a nácvik techniky zejména ve volné jízdě a naježdění co největšího množství km. Bližší informace ještě doplníme (přesný termín, místo, ubytování, účastníci, cena, doprava, stravování).

Pokud máte někdo z vás ještě zájem se zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve (alespoň předběžně), abychom vám mohli předat další informace a dojednat podrobnosti.

Soustředění prosinec

Prosincové soustředění bude tradičně nejmasovější akcí sezóny. Je určeno všem dětem a juniorům, kteří s námi trénují, tedy jak začátečníkům, tak pokročilejším a zároveň jsou vítáni i jejich rodinní příslušníci.  V současné době je již předběžně přihlášeno téměř 40 lidí. Nově bude možnost účasti i menších dětí – 4-6 let.

Soustředění se uskuteční v Itálii ve Val di Fassa v termínu 12. – 19. 12. 2009.

Hlavním cílem bude rozježdění, naježdění objemů, nácvik techniky a příprava na závodní sezónu. Ubytování je potřeba rezervovat již nyní, takže ti z vás, kteří se chcete zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve, alespoň předběžně. Závazné přihlášky se budou přijímat po vypracování cenové kalkulace. Předpokládám, že ceny ubytování a vleků jako každý rok mírně narostou, ale snad to nebude nic tragického. Výsledná cena bude také záviset na počtu účastníků. Každý předběžně přihlášený zájemce v nejbližší době obdrží propozice včetně kalkulace ceny a platebních podmínek.

Soustředění jarní prázdniny

Kromě toho chystáme další soustředění o jarních prázdninách, tj. 5. 3. – 13. 3. 2009. Přestože se to zdá ještě předčasné, jedná se o exponovaný termín a ubytování je potřeba objednávat již teď. Takže prosím ty z vás, kteří o tomto soustředění přemýšlíte, abyste se opět předběžně přihlásili. Na základě počtu přihlášených vybereme lokalitu a upřesníme cenu a další podrobnosti. Poté proběhne závazné přihlášení.